W minionym tygodniu Elfy poznały pracę lekarza, narzędzia jakimi się posługuje, a przede wszystkim dowiedziały się, dlaczego należy dbać o swoje zdrowie. Nie zabrakło oczywiście wizyty w “gabinecie lekarskimi”.

W minionym tygodniu dzieci z grupy Elfy poznawały zasady ruchu drogowego. Dzielne przedszkolaki nauczyły się znaczenia kolorów sygnalizacji świetlnej, poznały podstawowe znaki drogowe i sposób prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Wykonały różnorodne prace plastyczne związane z ruchem drogowym. Aby utrwalić poznane zasady Elfy  wybrały się na spacer, gdzie doskonaliły umiejętność chodzenia po chodniku.

  

Grupa 3-latków Elfy jest najmłodszą grupą dzieci w naszym przedszkolu. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu oraz staramy się ich przestrzegać. Lubimy bawić się wspólnie i organizować nowe, ciekawe zabawy. Chętnie bierzemy udział w różnorodnych zajęciach podczas, których poznajemy otaczający nas świat. Bardzo lubimy spacery i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki.